Корисна інформація

   Структура 2016-2017 навчального року

(дати канікул тільки рекомендуються Міністерством освіти, а остаточне рішення про терміни і тривалість канікул залишається за педрадою навчальних закладів)

І семестр  1 вересня - 23 грудня
ІІ семестр 9 січня - 26 травня

Канікули
Осінні канікули 29 жовтня - 6 листопада
Зимові канікули 24 грудня - 8 січня
Весняні канікули 25 березня - 2 квітня


Розклад уроків

Понеділок
1. Українська мова
2. Математика
3. Фізкультура
4. Читання
5. Інформатика

Вівторок

1. Музика
2. Математика
3. Українська мова
4. Англійська мова
5. Читання

Середа
1. Читання
2. Математика
3. Природознавство
4. Англійська мова
5. Малювання

Четвер
1. Фізкультура
2. Українська мова
3. Природознавство
4. Я у світі
5. Англійська мова

П'ятниця
1. Фізкультура
2. Математика
3. Читання
4. Основи здоров'я
5. Трудове навчання


Завдання для підготовки до контрольної роботи з математики за І семестр
Задачі
1. У парку посадили 19 кленів, 30 беріз, а лип - на 9 менше, ніж кленів і беріз разом. Скільки лип посадили у парку?

2. У магазин привезли 40 кг печива. Першого дня продали 12 кг печива, а другого - 8 кг. Скільки кг печива залишилося в магазині?

Завдання
Побудуй прямокутник зі сторонами 5см і 2 см. Знайди його периметр.

Вирази
54 + 26        40 + 55         84 - 42      
2 * 5 + 50      2 * (15 - 7)        2 * 7 - 11
             
                
 Які ручки, олівці й гумки краще купувати дитині

     Почнемо з головного — з ручки. Здавалося б, з тих пiр, як з вжитку вийшли чорнильне пiр'я i чорнильницi-нерозливайки, вибiр ручки став простiшим. З одного боку, дiйсно так, але не все так просто. Головна вимога до ручки для першокласника — її невелика вага. Маленькi пальчики не зможуть довго утримувати масивну товсту ручку, тому забудьте про багатоколiрнi ручки, якi мiстять в собi декiлька стрижнiв рiзних кольорiв i не вiдрiзняються особливою «стрункiстю». Прослiдкуйте, щоб на корпусi ручки було менше «наворотiв» i всяких непотрiбних пристосувань, якi, може i прикрашають її, але вiдволiкають увагу i iнколи спричиняють незручностi. Поверхня ручки має бути ребристою, щоб її зручно було тримати i вона не зiсковзувала.

     Ручки бувають кульковими, гелевими i капiлярними. Для першокласника краще придбати давню добру кулькову ручку. Гелевими та капiлярними ручками, звичайно, легко писати, але вони швидко закiнчуються i, крiм того, багато вчителiв все ж вважають, що починати необхiдно з кулькової ручки.

     Другий за важливiстю предмет пiсля ручки — олiвець. Олiвцi бувають двох видiв: простi i кольоровi. Ми поговоримо про вимоги до простого олiвця, але в принципi, практично все з них можна застосувати i до кольорових.

     Простi олiвцi розрiзняються за жорсткiстю грифеля. Жорсткi i м'якi олiвцi залежно вiд країни-виробника маркуються або латинськими буквами «Н», «В», або росiйськими «Т» i «М». Мiра жорсткостi або м'якостi позначається цифрами. Так, для письма потрiбнi олiвцi з маркуванням «ТМ» – «2М» або латинськими буквами «НВ» – «2В». Для креслення — «3Т», «ТМ», «М» або «3Н», «НВ», «В». Для малювання — «3М» – «8М» або «3В» – «8В».

     Краще, якщо корпус олiвця виконаний з пластика. Такий корпус пластичний i грифель в ньому не зламається.

     Основну незручнiсть спричиняє те, що олiвцi потрiбно постiйно заточувати. Тому потрiбно або придбати точилку, або такi олiвцi, якi виконанi за принципом ручки i грифель в них змiнний.

    Для виправлення помилок, зроблених при записi олiвцем, знадобиться гумка. Гумки бувають двох видiв: шкiльнi i професiйнi. Шкiльнi, як правило, недорогi i недовговiчнi. Професiйнi гумки бiльше коштують, довше служать i якiснiше виконують свою роботу. Крiм того, всi гумки вiдрiзняються мiрою жорсткостi. М'якi гумки стирають написане м'яким олiвцем i не деформують папiр. Жорсткою гумкою можна стерти навiть слiд вiд кулькової ручки, але при цьому залишиться помiтна область стирання.


Немає коментарів:

Дописати коментар